top of page

ESD-SIC: MIS is klaar

Het nieuwe Management Informatie Systeem (MIS) is klaar met de afgesproken onderdelen.


Project: M.I.S. ESD-SIC


Elk onderdeel van het nieuwe M.I.S. is gemaakt in samenwerking met de specialisten van ESD-SIC (project, productie, veiligheid, finance, machines, planning, maintenance, sales, ..)
Het gemaakte systeem is zodanig opgebouwd dat het meer is dan een overzicht van KPI's. Bijvoorbeeld het onderhoud van de machines is online grafisch inzichtelijk zodat de planners dit continu kunnen zien waardoor de opbouw van de ovens (ook weer online te volgen) hiermee rekening kunnen houden. Door dit zo te doen, kan de productie optimaal draaien wat er weer voor zorgt dat de wekelijkse productie t.o.v. de jaarbegroting online gevolgd kan worden (KPI productie gedraaid)
Het voor ESD-SIC BV gemaakte M.I.S. systeem is gemaakt door middel van workflows, automatische grafische overzichten en voortgangsrapportages. Deze worden allemaal gemaakt en bijgehouden door de betrokken specialisten.



21 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page